BEYAZ PERDEDEN TAKSİM’E “SİNEMADA CAZ”

Ecchan 30 Kasım 2015

Müzik severlerin uğrak noktası Jazz Company’nin Aralık ayı programı, kış akşamlarına yakışırkeyifte. Şu ana kadar beyaz perdede kullanılmış sevilen caz müziklerinin, piyanist, şarkıcı ve besteci Kubilay Kan tarafından sunulacağı “Sinemada Caz” özel gecesi, 4 Aralık Cuma akşamı Jazz Company’de gerçekleşecek. Kubilay Kan’ın yanı sıra Aralık ayı içerisinde, 5 Aralık tarihinde Ceyda Özbaşarel, 11 Aralık’ta TRIOSOME Grubu, 12 Aralık akşamı Pınar Argın, Şenova Ülker ve Alex Iman’dan oluşan JAZZY Grubu sahne alıyor olacak. 31 Aralık yılbaşı akşamı ise ünlü caz sanatçısı İlham Gencer, İpek Dinç Yüce ile birlikte özel bir performans sergiliyor olacak.

Kubilay Kan’da Sinemada Caz..

Caz ve blues müziğin devlerini ağırlayan Taksim’de yer alan Jazz Campany, Aralık ayı boyunca da birçok özel performansa ev sahipliği yapıyor olacak. Piyanist, şarkıcı ve besteci Kubilay Kan“Sinemada Caz” konseptli özel bir gece ile müzikseverler ile buluşuyor olacak. Jazz Company’de 4 Aralık Cuma akşamı gerçekleşecek “Sinemada Caz” gecesinde, Kubilay Kan’a davulda Korcan Ulusoy ve kontrabasta Berker Şahin eşlik ediyor olacak. Şu ana kadar beyaz perdede kullanılmış en sevilen caz müziklerinin en seçkin örneklerinden oluşan özel repertuar, özel sahne şovları eşliğinde doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Farklı ambiyansı ile de büyük beğeni alan Jazz Company, yılbaşına özel dekorasyonu, sürprizleri ile de31 Aralık akşamı misafirlerini ağırlıyor olacak. Ünlü caz sanatçısı İlham Gencer ve onun keşiflerinden genç vokal İpek Dinç Yüce, yılbaşına özel hazırladıkları repertuarları ile farklı bir gece yaşatmaya hazırlanıyorlar.

Menüsünde yer alan “Summertime”, “Blue Moon” kokteylleri ve “Caz Yemeği” ile damak zevkine hitap eden Jazz Company, her Cuma ve Cumartesi akşamı 22:00-01:00 saatleri arasında canlı caz performansları, blues müzik dinletileriyle, caz severlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 313 83 83 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

JAZZ COMPANY ARALIK TAKVİMİ

4 Aralık 2015 Kubilay Kan’la Sinemada Caz

5 Aralık 2015 Ceyda Özbaşarel

11 Aralık 2015 TRIOSOME Grubu

12 Aralık 2015 JAZZY- Pınar Argın&Şenova Ülker& Alex Iman

31 Aralık 2015 Yılbaşı Özel Programı – İlham Gencer&İpek Dinç Yüce

Yer: Jazz Company – Elite World İstanbul Otel

Adres: Şehit Muhtar Cad. No: 42 Taksim İstanbul

Tel: 0212 313 83 83 / infoistanbul@eliteworldhotels.com.tr / www.eliteworldhotels.com.tr

Yeni rotanız