İDİL FIRAT ALEM DERGİ İ’NE KONUŞTU

Ecchan 22 Haziran 2017

İDİL FIRAT ALEM DERGİ İ’NE KONUŞTU “SON İKİ SENEDİR O KADAR EVCİMEN BİR İNSAN OLDUM Kİ…”

Türkiye’nin 1 numaralı yaşam ve cemiyet dergisi ALEM’de bu hafta;

İDİL FIRAT “AİLEM BENİM EN BÜYÜK HAZİNEM”

Duru güzelliğiyle herkesi büyüleyen ve genç girişimci kimliğiyle iş dünyasına adım atan İdil Fırat bu hafta ALEM Dergisi’nin Yayın Koordinatörü Gözde Yörükoğlu’na samimi açıklamalarda bulundu. Kemer Golf & County Club’da gerçekleşen çekimleri başarılı fotoğrafçı Lara Sayılgan gerçekleştirdi.

“Doğal kalabilmenin gitgide kıymet kazandığını düşünüyorum.”

Doğallığın sihrine inanan Fırat “ Saçımda bile boya yok. Günümüzde estetiğin de etkisiyle o kadar çok birbirine benzemeye başladı ki insanlar, doğal kalabilmenin gitgide kıymet kazandığını düşüyorum.” Dedi.

“Son 2 senedir o kadar evcimen bir insan oldum ki…”

Dinlenmenin kendisi için ne ifade ettiğini sorduğumuz İdil Fırat “ Gün geçtikçe yalnız kalmaya düşkünlüğüm artıyor. Son iki senedir o kadar evcimen bir insan oldum ki resmen evden çıkmamak için bahane arıyorum. Hele yoğun bir günün ardından evde tek başıma çayımı koyup, müziğimi açıp kitap okumak, dergi karıştırmak cennet gibi geliyor. Ailemin yanından ayrılıp iki sene evvel tek başıma eve çıkmam da bu sebep oldu. Eskiden dışarda sosyalleşmekten zevk alırdım, şimdi ise en büyük keyfim kardeşten öte gördüğüm çekirdek kız arkadaş grubumla evde keyif yapmak. Zamanla insan galiba bazı şeylere doyuyor, sıkılıyor, içine kendine dönmek istiyor.” Dedi.

Alem bu hafta özel röportajları, dijital ve travel ekiyle tüm bayilerde!

Yeni rotanız