Kanser olduğumda bile gülümsemeyi bırakmadım

Ecchan 24 Haziran 2017

“Kanser süreci geçirdiğimde de gülümsemeyi bırakmadım”

İstanbul cemiyet hayatının sevilen simalarından Siren Ertan , evinin kapılarını MAG Haziran sayısı için açtı. Birbirinden samimi açıklamalarda bulunan zarif ve başarılı iş kadını Siren Ertan, kendi imzasını taşıyan kıyafetleri ile objektif karşısına geçti.

“Çok fazla takılmıyorum artık olaylara özellikle “el” dediğimiz insanlara”

“Seyahatlerimin merkezi müzeler”

Tasarım ve “haute couture” benim aşkla sürdürdüğüm mesleğim

Zevk, görgü, birikim ve çalışkanlık fark yaratır”

Bazı yanlarım kadın, bazı yanlarım da erkek gibi”

Kendi kurduğu kişiye özel tasarımların yer aldığı markası ve atölyesi ile başarılarla dolu 13 yılı geride bırakan Siren Ertan, kendisi ile ilgili merak edilen soruları MAG Haziran sayısı için yanıtladı. İmzasını taşıyan tasarımları ile objektif karşısına geçen Siren Ertan, kariyerini bilinmeyen yönlerini MAG okurları için anlattı. Çok sancılı bir tedavi sürecinin olduğunu ve kanser teşhisi konduktan sonra bile gülmekten vazgeçmediğini dile getiren Siren Ertan, samimi itirafları ve çok özel röportajı ile MAG Dergi’de sizlerle buluşuyor.

İlkleri ve yenilikleri okurları ile buluşturan MAG, Siren Ertan’ın kapak yıldızı olduğu Haziran sayısında birbirinden renkli içerikleri,özel röportajları ile www.magdergi.com.tr,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Yeni rotanız