YAZ TATİLİNDE ELİNİZDEN BIRAKAMAYACAĞINIZ KİTAPLAR

Ecchan 4 Temmuz 2017

YAZ TATİLİNDE

ELİNİZDEN BIRAKAMAYACAĞINIZ KİTAPLAR

hep kitap’TAN!

hep kitap, yaz tatili için birbirinden sürükleyici, birbirinden eğlenceli, renkli ve ilgi çekici okuma önerileri sunuyor. hep kitap’ın yaz için seçtiği okuma önerileri Suçlu, Hem de Çok Suçlu, Şimdi Moda Pastel, Zayn ve İşte Warhol, yayınevinin diğer kitaplarıyla birlikte raflarda okurları bekliyor. 

SUÇLU, HEM DE ÇOK SUÇLU

Romanları çok satanlar listelerinden hiç inmeyen Liane Moriarty’nin sırlara, dostluğa, kıskançlığa, evliliklere dair gerilim dozu yüksek romanı Suçlu, Hem de Çok Suçlu; geçtiğimiz yıl Goodreads sitesinin bir numarası olurken, New York Times Çok Satanlar Listesi’nde de haftalarca kaldı.

Sıradan bir günün aslında ne kadar sıra dışı olabileceğini hiçbiri tahmin edemezdi. Üç yetişkin çift, üç güzel çocuk, şahane bir bahçe ve bir barbekü partisi… Eğlenceli bir hafta sonu geçirmenin önünde ne gibi bir engel olabilir ki? Oysa hepsinin hayatının sonsuza kadar değişeceği bir gece olacaktır bu.

ŞİMDİ MODA PASTEL

Meredith Schorr imzalı Şimdi Moda Pastel, romantik komedi tutkunlarının tek solukta okuyacağı bir roman. Sürükleyici anlatımı, kitabı bitirdikten sonra bile düşünmeye devam edeceğiniz güçlü karakterleri ve karmaşık ama bir o kadar eğlenceli ilişkileriyle Şimdi Moda Pastel’i elinizden bir an olsun bırakamayacaksınız.

ZAYN

Solo müzik kariyerini başarıyla sürdüren eski One Direction üyesi Zayn Malik, bu defa, hayatının hiç bilinmeyen ve çok merak edilen yönlerini anlattığı Zayn kitabıyla hayranlarının karşısına çıkıyor. Hem müzik hem de özel hayatıyla gündemden düşmeyen star, kitabında bugüne kadar röportajlarında anlatmadığı hikâyeleri, evinin arka bahçesindeki sığınağından stüdyo ortamına, yaşamının her detayını sevenleriyle paylaşıyor. Zayn adlı kitabında, Malik’in tüm samimiyetiyle anlattığı hikâyelerine ve duygularına; çoğu daha önce hiçbir yerde görülmeyen renkli, capcanlı yüzden fazla fotoğraf eşlik ediyor.

İŞTE WARHOL

hep kitap’ın Türkiye’deki okurlarla buluşturduğu muhteşem “İşte” serisi, sanat tarihi konusunda şimdiye kadar benzeri yapılmamış bir çalışma. Serinin ilk kitaplarından biri olan İşte Warhol; alışılagelmişin dışında saç rengi, sanatının bir parçası olan gösterişli yaşamı ve herkesin hafızasında yer etmiş çalışmaları ile popüler kültürün en önemli isimlerinden biri olan Andy Warhol’a odaklanıyor. Sanat tarihçisi Catherine Ingram ve İşte Warhol kitabına özel çizimleri ile Andrew Rae, daha fazlasını merak edenler için sahne ışıklarının gölgede bıraktığı yerlere dalarak, hastalıklarla geçen bir çocukluk, mağaza vitrinleri, gece kulüpleri, New York ve ölüm korkusu arasında sizi bir sanatçının adımlarını takip etmeye çağırıyor.

 

Bilgi için:         www.hepkitap.com.tr

facebook.com/hepkitapp

twitter.com/hep_kitap

instagram.com/hep_kitap

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat
Sarıyer evden eve nakliyat
Ataşehirevden eve nakliyat
Maltepe evden eve nakliyat
Beylikduzu evden eve nakliyat

Şişli evden eve nakliyat
Beykoz evden eve nakliyat
Bahçeşehir evden eve nakliyat
Halkalı evden eve nakliyat
Bakırköy evden eve nakliyat

Buyulçekmece evden eve nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat

Pendik evden eve nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat

Maslak evden eve nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat

Ataköy evden eve nakliyat

Yeşilköy evden eve nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
ofis taşıma
Kartal evden eve nakliyat
Beykoz evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
Kars Evden Eve Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Beykoz Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Kartal Evden Eve Nakliyat
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Ofis Taşıma

Yeni rotanız